W Sądzie Okręgowym w Poznaniu
W dniu 18 czerwca 2026 roku klasa 7C, pod opieką wychowawcy p. Adama Wróża oraz p. Marii Gagas, wzięła udział w wycieczce edukacyjnej do Sądu Okręgowego w Poznaniu. Głównym celem wyjścia było przybliżenie młodzieży funkcjonowania polskiego wymiaru sprawiedliwości oraz kształtowanie postaw obywatelskich i prawnych. Podczas wizyty uczniowie mieli wyjątkową okazję poznać strukturę organizacyjną sądu, dowiedzieć się, jak przebiega proces sądowy, a także … Czytaj dalej