Piknik klas żeglarskich
Dnia 19 czerwca odbył się piknik klas żeglarskich, w którym uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Wydarzenie odbyło się na przystani AZS Sailing Team i było doskonałą okazją do wspólnej zabawy oraz integracji. Podczas pikniku zorganizowano wiele atrakcji, takich jak rejsy żaglówkami, budowanie tratwy i gry zespołowe. Klasa 3c żeglarska wzięła udział w regatach podsumowujących trzyletnie … Czytaj dalej