Z klasą na korty
Klasy 1D, 3A i 3D wzięły udział w sportowej wycieczce na korty tenisowe Golęcin. Podczas turnieju dzieci mogły wziąć udział w zawodach sportowych, eko-edukacji oraz pograć w pickleballa. To nie była zwykła wycieczka – to dzień pełen emocji, nauki i zabawy na świeżym powietrzu.