Z klasą na korty 

Klasy 1D, 3A i 3D wzięły udział w sportowej wycieczce na korty tenisowe Golęcin. Podczas turnieju dzieci mogły wziąć udział w zawodach sportowych, eko-edukacji oraz pograć w pickleballa. To nie była zwykła wycieczka – to dzień pełen emocji, nauki i zabawy na świeżym powietrzu.

Nauka przez eksperymenty

W ubiegłym tygodniu klasy 2D i 3D gościły uczniów z Zespołu Szkół im. Jana Brzechwy nr 8 w Rokietnicy.  Nasi młodzi naukowcy w formie zabawy poznawali świat chemii. W programie zajęć omawiane były właściwości dwutlenku węgla. Dzieci obserwowały powstawanie „Lampy Lawy” oraz samodzielnie ją tworzyły. Uczestniczyły w pokazach eksperymentów: slime z mąki i wody, gaszenie … Czytaj dalej